Biz Kimiz?

Şirketimiz, doküman sistemleri ve kopyalama konusunda dünyada lider marka olan Olivetti ürünlerinin Elazığ, Tunceli, Bingöl bölgeleri yetkili satış ve servis merkezidir. Büro Market Ofis Araçları  olarak kurumsal firmalara, devlet kuruluşları ve üniversitelere doküman sistemleri konusunda en kaliteli ürünler ve yazılım çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Fotokopi ve doküman çözümleri konusunda 1998 yılından bu yana gelen tecrübeli kadrosu ile Büro Market Ofis Araçları faaliyetlerine Lexmark’ın tecrübe ve bilgi birikimini katarak devam etmektedir. Fotokopi makinesi kiralama, Çok fonksiyonlu yazıcı (printer) kiralama sistemi ile iş yükünüzü hafifleten çözümler sunuyoruz. Bu güçlü iş birliği sayesinde Türkiye’deki doküman sistemleri pazarında satış ve satış sonrası servis hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedir.

Çok müşterili sistemler yerine kurumsal, sayılı ve işine değer katabileceğimiz müşterileri tercih ettik. Seçtiğimiz ticari yapıdan dolayı sektörde bir yenilik oluşturmayı ve müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını tek bir firmadan karşılamalarını sağladık. 1998 yılında başladığımız bu işe yeni bir soluk ve heyecan kattık.